RegisterRemind My Password
Sign in
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Comment
Tags
Yahya Uluışık
22.10.2019
Kudüs Turu 13 Güzeldi emeği geçenlere teşekkürler 2020 de mısır turu ile ilgileniyoruz selamlar
Emine Sema Gülten
22.10.2019
Kudüs Turu 13 Çok güzel geçti elhamdulillah bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum rabbim emanet olun inşallah tekrar nasip olsun selam ve dua ile
Ebubekir Kaya
22.10.2019
Çok güzel bir ümre seyahatimiz oldu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Şahnur Melek Karakoçan
10.10.2019
Burak Tur'un 1-7 Ekim 2019 tarihli Büyük İran Tur'una katıldım çok şükür.Açıkçası her yönden memnun kaldım. Başta tür rehberimiz Hüseyin Abi olmak üzere tüm Burak Tur ekibine teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi. Rüya gibi bir hafta geçirdim...
Emel Açıkgöz
03.10.2019
20_26 Eylül 2019 Hindistan turuna eşimle birlikte katıldık. Bu bizim Kudüs ten sonra Burak turla ikinci gezimiz. Çevremdekiler soruyor,hangi turla gittiniz diye, hemen benim bir Burak turum var diyorum. Her konuda güvenilir, her konuda hassasiyeti... Çok çok memnunuz. Ferit Beye, rehberimiz Ahmet Beye sonsuz teşekkürler. Şimdiden bir sonraki gezimiz için planlar yapmaya başladık. Tabiki tereddütsüz Burak turla... Selamlar.
Gülseren Erdem
29.09.2019
20-26 eylül tarihlerinde hindistan turuna katıldık.Ferit hocamızın düzenliliği ve plan program yeteneği, Ahmed hocamızın üstün bilgileri ve misafirliği, tur arkadaşlarımızın da çok uyumlu olmaları sayesinde rüya gibi bir tatil gecirdik.Her şey için çok teşekkür ederiz.
Ahmet Angı
29.09.2019
Burak tur ile 2. Seyahatim. 20-26 Eylül 2019'da Hindistan turuna katıldım. Vize meselesi yüzünden çok istediğim halde hep geciktirmiştim. Vize konusunda da burak tur yardımcı oldu, çok kolay halloldu. Seyahat çok çok verimli oldu. Son derece memnun kaldım. Burak tur hem mükemmel bir programı, hem de çok iyi yetişmiş, iyi türkçe konuşan bir yerel rehberle çalışması sayesinde beklentimin çok çok üzerinde, güzel, verimli ve her şeyin ötesinde çok huzurlu bir seyahat oldu. Bunda katılımcıların son derece uyumlu olması da ayrıca bizim için bir şanstı. Hindistan gerçekten görülmesi gereken bir coğrafya ve gitmeyi düşünenlere hiç tereddütsüz Burak turizmi öneririm. Başta kıymetli Ferit Şeker kardeşime ve bu seyahatin organizasyonunda emeği geçen tüm Burak tur çalışanlarına teşekkür ediyorum. Burak turun belirtmem gereken bir özelliği de ekonomik bir fiyata son derece lüks bir hizmet sunması. Çok düşündüm "şundan memnun olmadım" diye dile geticeğim bir şey bulamadım. Binlerce teşekkürler.
Şule Erdem
28.09.2019
Buraktur ile gecen yıl çok memnun kaldığım Kudus turu sonrası bu yıl ailem ile beraber Hindistan turuna katıldık.Önyargılar ile gittiğim, yerine büyük bir mutluluk ve ayrılık hüznü ile döndüğüm harika bir turdu.Hindistan çeşitliliğin içindeki eşsiz ahenge sahip bir ülke.Gerek Ferit hocamız gerekse kendisine bizi hayran bırakan Ahmed hocamız bizlerle çok güzel ilgilendiler.Tatil planlarımızı Burak tur ile yapmaya devam edeceğiz.Çok teşekkür ederiz.
Remzi Böcek
18.09.2019
Burak turun 12 Eylül 2019 tarihinde düzenlediği Kudüs turuna Malatya’dan katıldım başta Burak tur yetkililerine ve özellikle yanımızda gelen Faruk beye ve rehberimiz Muhammet abimize ne kadar teşekkür etsek az olur çünkü o kutsal topraklarda oteliyle yemeğiyle gezilecek yerleriyle sorunsuz sıkıntısız Kudüs’e gitmeyenlerde Allah nasip etsin o kutsal topraklarda yaşayan Filistinli Müslümanları yalnız bırakmamak için Burak turla gitmenizi tavsiye ederim.
Lütfi Asiltürk
18.09.2019
Her şey için çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi. İlgilenen emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Yakınlarıma ve akrabalarıma kesinlikle sizleri tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim
Arif Emre Elbay
10.09.2019
Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Özel beklentiyle katıldığımız tur beklentimizin daha da önüne geçti. Müşteri değil de aile hassasiyeti bakış açısıyla hazırlanmış gezi için çok teşekkür ediyorum. Görülecek yerlerin seçimiyle, namaz vakitlerine gösterilen özenle, yemekleriyle, 5 yıldızlı otelleriyle gerçekten güzel ve unutulmayacak bir gezi oldu. Başta, duygulu ve samimi anlatımı ile rehberimiz Orhan İbrahim Bey, anlayışlı ve özenli tavrıyla Ferit Bey ve Burak tur gönlümüzde özel bir yere sahip.
Ali Bilgin
09.09.2019
Eylül 2019 büyük balkan turuna katıldım. Eldeğmemiş tabiat , Ormanlar , berrak ırmaklar , Osmanlı eserleri , Müslüman kardeşlerimizin bize gülümseyen yüzleri gönlüme bahar oldu Seyahat boyunca saygı ve ikram önde oldu . Allah Razı olsun.